Testlerimiz

Testlerimiz 2018-01-21T18:58:45+00:00

Herkesin vücudunun ihtiyacı birbirinden farklı olabilir. Kendinizi çok daha iyi bir şekilde keşfedeceğiniz testlerimizle hayatınıza yeni bir yön vermeyi vaadediyoruz!

Gentest Logo - Testlerimiz

Gentest Diet

Nutri-genetik bilimi esas alınarak diyetisyenler için oluşturulan GentestDiet ile danışanlarınıza, onların genetik yapıları doğrultusunda ve yalnızca onlara özel olan bir beslenme ve egzersiz programı oluşturabilirsiniz. Danışanlarınızın hayatları boyunca yalnızca bir defa GentestDiet yaptırmaları yeterlidir, çünkü genetik yapı yaşam boyunca aynı kalır. GentestDiet dışındaki tüm kilo verme programları toplum ortalamaları esas alınarak hazırlanmıştır. Bu yaklaşım bir kişide yararlı olan diyetin herkeste aynı etkiyi göstereceği varsayımına dayanır. Oysa her bireyin genetik yapısı birbirinden farklıdır. O nedenle beslenme programları da kişiye özel olmalıdır. GentestDiet beslenme programını, o kişiyi özel yapan genetik yapısını inceleyerek ortaya koyar. Unutulmamalıdır ki GentestDiet kanıya dayalı değil, kanıta dayalı bilimsel bir uygulamadır.

Yorktest Logo - Testlerimiz

YorkTest

1982 yılında kurulan Yorktest YorkTest Laboratuvarları, Avrupa’da yiyecek ve içeceklere karşı IgG antikor reaksiyonları testi sunan lider kuruluştur.

YorkTest, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak kişiye özel, uygulanabilir bilgi ve destek hizmetleriyle de yanınızdadır.