Diyetisyen Hizmet Bölgeleri

İstanbul Diyetisyen Beslenme Uzmanı

Bireysel beslenme programlarında yaş, cinsiyet ve hastalık faktörleri göz önüne alınarak beslenme planı çıkarılmaktadır. Çocuklar ve gençler için beslenme uygulamalarında 0 – 1 yaş grubundaki çocukların, okul öncesi ve okul çağındaki çocukların beslenmesinin yanı sıra ergenlik döneminde olan gençlerin nasıl beslenmesi ve nelere dikkat edilmesi gerektiği noktasında Merve Diyet sizlere danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Çocukların bedensel zihinsel gelişimlerini tamamlaması, sağlıklı bir şekilde büyümesi için çocuklar ve gençlere özel beslenme programı hazırlanması gereklidir. Bahçeşehir diyetisyen olarak faaliyet gösteren Merve Diyet Danışmanlık Merkezinden destek alarak çocuklarınız için en uygun beslenme programını hazırlayabilirsiniz. Cinsiyete göre vücut istek ve davranışları farklılık göstermektedir. Kadınların bu noktada hamilelik, emzirme, menopoz ve osteoporoz hastalıkları gibi özel durumlarda beslenme alışkanlıklarına dikkat etmesi gereklidir. Hamilelik döneminde bebek gelişiminin sağlanması için dengeli ve sağlıklı bir hamilelik süreci geçirmesi gereklidir. Bu süreçte bebek ve anne sağlığı düşünülerek hareket edilmelidir. Bebeğin gelişimi için gerekli besinlerin tüketimi ve annenin kilo kontrolünün sağlanması için Merve diyetisyenden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.  Bebeğin ilk aylarında da annenin beslenmesine dikkat etmesi gereklidir. Anne sütünün özellikle ilk altı ay bebek için önemli olduğu göz önüne alınarak annenin bu dönemde dengeli ve sağlıklı beslenmesine özen göstermelidir. Kadınlara özel beslenme uygulamaları sağlayan Halkalı diyetisyen olarak hizmet sağlayan Merve Diyet Danışmanlık Merkezinden destek alabilirsiniz.

Kadınlarda olduğu gibi erkeklerinde beslenme alışkanlıklarında diyetisyen desteğine ihtiyaç duyduğu dönemler olmaktadır. Özellikle günün büyük bir çoğunluğu dışarıda geçiren erkeklerin beslenme noktasında sorun yaşadığı dönemlerde diyetisyen desteği alması sağlıklı beslenmesi için gereklidir. Merve Diyet danışmanlık merkezi olarak erkeklerin yaşam tarzına, kişisel özelliklerine göre özel beslenme programı hazırlamaktayız.

Yaşlılık döneminin bilimsel olarak 65 yaş ve üzeri insanları kapsadığını belirterek bu dönemde günlük yaşamın kalitesini arttırmak ve yeterli beslenmeyi sağlamak için uzman bir diyetisyene ihtiyaç duyulmaktadır. Yaşlılık döneminde vücut fonksiyonlarında yetersizlikten dolayı fiziksel ve ruhsal değişimler meydana gelmektedir. Yaşlılık döneminin getirmiş olduğu etkenler göz önüne alınarak uygun beslenme programının hazırlanması gereklidir. Beylikdüzü diyetisyen ekibimizden yaşlılık beslenmesi hakkında gerekli desteği sağlayabilirsiniz. Beylikdüzü ve Türkiye genelinde hizmet veren Merve diyet online beslenme danışmanlığı da yapmaktadır.

Bireysel olarak beslenme danışmanlığımız aynı zamanda sporcu beslenmesi, hastalıklara özel beslenme ve özel durumlarda beslenme programlarının hazırlanmasını da sağlamaktadır. Vejetaryenler için beslenme, özel günlerde beslenme, yeme bozukluğunun düzenlenmesi ve kilo alma durumlarında beslenme alışkanlıklarının düzenlenmesi için Merve diyet danışmanlık merkezinden diyetisyen ve beslenme üzerine destek alabilirsiniz.

Merve Diyet Danışmanlık Merkezi olarak kurumsal hizmetlerimizde sizlerin personel menü danışmanlığı ve horeca menü danışmanlığı yapmaktayız. Personel beslenmesinin çalışma performansını etkilediğini göz önünde bulunduran firmaların çalışanları için özel beslenme programlarından yararlanması gereklidir. Yemekhaneler için özel olarak hazırladığımız beslenme menüleriyle çalışanların beslenmesine katkı sağlayarak çalışma performansını arttırabilirsiniz. İstanbul Esenkent diyetisyen olarak hizmet veren Merve Diyet restoran ve kafeleriniz içinde özel ve sağlıklı menüler hazırlamaktadır.

Merve diyetisyen danışmanlık merkezimiz İstanbul en iyi beslenme uzmanı arayışlarında tercih edilen kurumlar arasında her zaman yerini almıştır. İstanbul Avrupa yakası diyetisyen olarak birebir diyetisyen desteğinin olmasının yanı sıra Merve diyet beslenme danışmanlık merkezinden online diyetisyen desteği de alabilirsiniz. Takipli, takipsiz, gebelik ve emzirme dönemlerinde size özel olarak hazırlanan beslenme programıyla online diyetisyen desteği alabilirsiniz. Büyükçekmece diyetisyenler arasında en iyi diyetisyen arayışınızda Merve diyet online ve birebir danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Beslenme tarzı kişiye özeldir, size özel beslenme programının hazırlanması için Bahçeşehir Merve Diyet Beslenme ve Danışmanlık Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Beslenme Danışmanlığı Bireysel Hizmet Bölgeleri