//Beylikdüzü Diyetisyen Arayışınızda MerveDiyet ile Sağlıklı ve Fit Olun !

Beylikdüzü Diyetisyen Arayışınızda MerveDiyet ile Sağlıklı ve Fit Olun !

Merve Diyet Beslenme ve Danışmanlık Merkezi’nin kurucusu ve yönetici diyetisyeni olan Merve Kalelioğlu Çiftçi, sağlıklı beslenmeye dair tüm ihtiyaçlarınızda sizlere danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. ‘Beslenme Tarzı Kişiye Özeldir’ görüşüyle hareket eden Merve diyet, vermiş olduğu hizmet dallarında kişiye özel bir program belirleyerek hizmet alan hastaların daha verimli bir süreç geçirmelerini sağlamaktadır. Kişiye özel hazırlanan bireysel hizmetlerin yanı sıra firmalar içinde kurumsal hizmetler sağlayan Merve Diyet her alanda çalışmalarını başarıyla yürüterek tavsiye edilen diyetisyen haline gelmiştir. Vermiş olduğu hizmetler ve almış olduğu eğitimlerin kazandırmış olduğu bilgi birikimini ve tecrübelerini seminerler düzenleyerek daha fazla kitleyle paylaşmaktadır. Sağlıklı beslenme ve diyet alışverişi hakkında workshoplar da düzenleyen Merve Diyet, Beylikdüzü diyetisyenlik hizmetiyle beraber İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye online diyet programı sunmaktadır.

Beylikdüzü diyetisyen hizmeti bulunan Merve Diyet ’in bireysel hizmetlerinde kadınlar, erkekler, çocuklar ve yaşlılar başta olmak üzere kişinin yaş, cinsiyet ve hastalık durumlarını göz önüne alarak farklı beslenme programları uygulamaktadır. Çocuklara özel beslenme programı dahilinde bebek, çocuk ve ergenlik dönemindeki çocukların vücut ihtiyaçları göz önüne alınarak nasıl beslenmesi gerektiğini belirlemektedir. Çocukların okul çağında ve ergenlik döneminde değişen beslenme alışkanlıklarını göz önüne alarak doğru ve yararlı besinler tüketim sağlanması amaçlanır.

kadinlara ozel beslenme programi - Beylikdüzü Diyetisyen Arayışınızda MerveDiyet ile Sağlıklı ve Fit Olun !Kadınlara özel beslenme programı içeriğinde kadınların hamilelik, emzirme ve menopoz dönemlerinde sağlıklı beslenmelerine dair danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Kadınların hamilelik süreçlerinde bebeğin gelişimini tamamlaması için ihtiyacı olan besinlerin karşılanması ve annenin hamilelik döneminde kilo kontrolünün sağlanması için diyetisyen desteğine ihtiyacınız olacaktır. Özellikle vücudu kilo almaya müsait annelerin hamilelik sırasında kilo alımını kontrol altına almak için Beylikdüzü’nde diyetisyen desteğimize başvurabilir. Hamilelik dönemini başarıyla tamamlayan annelerin özellikle ilk altı ay sürecinde bebeklerin anne sütüne olan ihtiyacını da göz önüne alarak emzirme döneminde beslenme alışkanlıklarına da dikkat etmesi gereklidir. Aynı zamanda kadınlara özel hastalıklar ve durumlar olan polistik over sendromu, osteoporozda beslenme, gestasyonel diyabette beslenme ve premensturasyonda beslenme gibi durumlarda nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine dair Beylikdüzü diyetisyenlikte size yön verecek Merve Diyet’ ten destek alabilirsiniz.

erkeklere ozel beslenme programi 1 - Beylikdüzü Diyetisyen Arayışınızda MerveDiyet ile Sağlıklı ve Fit Olun !Erkeklerin vücut yapısı ve yaşam şartları dikkate alınarak beslenme alışkanlıklarının şekillendirilmesi gereklidir. Özellikle günün büyük bir çoğunluğunu iş ortamında geçiren yoğun iş temposuyla çalışan erkeklerin enerjisi yükseltecek ve vücut direncini sağlayacak besinlerin tüketilmesi gereklidir. Beylikdüzü diyetisyen Merve Diyet erkeklere özel beslenme programıyla sağlıklı bir yaşam sürmeleri sağlanır.

Yaşı ilerlemiş erkek ve bayanların vücut değerleri yavaşladığı için hayattan almış oldukları verim düşüş göstermektedir. Yaşlılara özel beslenme programı hazırlanarak daha doğru ve sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazandırılarak yaşam şartlarında iyileştirmeler yapılmaktadır. Metabozlizma hızı yavaşlaması ve fiziksel değişiklikler gibi faktörleri göz önüne alan Beylikdüzü Diyetisyen Merve Diyet yaşından dolayı hayat verimi düşen kadın ve erkeklerin yaşam kalitesini arttırmaktadır.

Beylikdüzü diyetisyenin bireysel hizmetleri dahilinde teşhis edilmiş hastalıklara özel beslenme programı hazırlanmaktadır. Hastalıklara özel program kapsamında diyabette beslenme, kalp hastalıklarında beslenme, hipertansiyonda beslenme, metabolik sendromda beslenme ve diğer hastalıklarda nasıl beslenmesi gerektiğine dair sizlere danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Kurumsal firmaların personel beslenmesi ve yemek firmalarının ise müşterilerine uygun menü hazırlanmasında Beylikdüzü diyetisyen merkezi Merve Diyet kurumsal danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Personel beslenmesine özen göstererek çalışanlarınızdan almış olduğunuz verimi arttırmak için personel menü danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Restoran ve kafelerin menü düzenlemesini enerji, besin ve içerik bakımından hesaplanarak fark yaratan çözümler üreten Merve Diyet ’ten kurumsal firmanız için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Sağlıklı beslenmeye dair sizlere danışmanlık hizmeti sunan Merve diyet kişiye özel ve kurumsal firmalara özel programlar hazırlanmaktadır. Kurucu ve yönetici diyetisyen olan Merve Kalelioğlu Çiftçi hakkındaki tavsiyeleri ve yorumları Merve Kalelioğlu Tavsiye Ediyorum adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Yazar:

5 Yorum

 1. Furkan Bey 18/07/2017 at 10:04 - Reply

  Diyetisyen Merve Hanımla tanışmamız çok tesadüf oldu, beylikdüzü bölgesinde birçok diyetisyenle tanışmam sonrasında samimi bir arkadaşımın tavsiyesi(Ziya beyin tavsiyesi) üzerine Merve Diyetle tanışma fırsatı buldum. İlk görüşmemizde Merve hanım sağlıklı ve düzenli beslenme konusunda hangi konularda çalışacağımız hakkında profosyenel bir şekilde nasıl çalışacağımız hakkında bilgi verdi. Çalışma hayatım sürekli saha ziyaretleri ve seyahetle geçtiğinden ara ara kilo alıp verme durumlarıyla karşı karşı kaldığım günlerim oluyordu. Merve hanım gerçekten işini profesyonelce yapan, danışanın hem sağlığını hemde psikolojisini herseyden üstün tutan ve bilgisini sizinle paylaşmaktan hiç çekinmeyen mukemmel bir uzman diyetisyen.Bunuda söylemekten çekinmeyeceğim Merve diyetin bahçeşehirde sempatik bir ofisi var, ofisinde danışanlarına mutfakla ilgili bilgiler veriyor. Bana sağlıklı ve düzenli beslenme konusunda verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ederim. Selamlar, Furkan B

 2. ELİF Hanım 04/02/2018 at 10:03 - Reply

  Merve Kalelioğlu hanımla 2016 yilinda bir arkadaşım tavsiyesi ile tanıstım.Bahçeşehir ve Beylikdüzü bölgesinde Merve hanımdan önce 2 diyetisyene gittim fakat olumlu sonuçlar alamamıştım artık istediğim hedeflerime ulaşamayacağım konusunda süphelerim vardı. İlk randevumda mesleki bilgisi olumlu enerjisi ile bu diyetin olacagina hemen ikna oldum. O kadar ilgili ve sicak ki insan verdiği listeye uymamak insanlik suçu gibi gelir insana. Özellikle çalışan insanlar için bulduğu dahihane çözümlerle diyetin surdurebilirligi sağlıyor uyguladığı diyet sayesinde 36 kilo verdim daha sonra maalesef irademe yenildim ve diyeti biraktim. 2017 yılında tekrar kendisinin danışani oldum o kadar geçen süreye rağmen hemen tanidi danışanlarina bu kadar ilgili olmasi insan inanilmaz motive ediyor ve uyguladığı diyet 14 kilo verdim hala ve vermeye devam edeceğim. O benim için bir diyetisyen değil yaşam sevincimi bana tekrar kazandiran bir diyetisyen. Eğer kilo vermek istiyorsanız kendinizi sayin Merve Kalelioğlu in uzman bilgilerine bırakın ve listelerinden asla şaşmayin. Teşekkür ederim Merve Hanım.

 3. Batuhan Bey 08/02/2018 at 10:01 - Reply

  İyi ki tanıştım Diyetisyen Merve Kalelioğlu Hanımla.Diyetisyenimle başladığım bu sürece; verdiği her türlü destek ile kilolarımdan kurtulmam da bana yol gösterip, ideal kiloma kavuşmam için elinden geleni yapmıştır. Gerçekten minnet borçluyum kendisine. Verdiği listelerde aç kalmadan kilo nasıl verilir bana öğretti. Profesyonel bir bakış açısıyla devam eden sürecimizde son 7 kg kaldı. Ama tabi ki koruma sürecinde de birlikte yol alacağız. Benim gibi kilolarından şikayetçi olan varsa şiddetle kendisini tavsiye ediyorum.Beylikdüzü ve Bahçeşehir bölgesinde 3 tane diyetisyenle çalıştım fakat Merve hanım kadar başarılı olanını görmedim . Kendisinin başarısını inkar edemeyeceğim . Teşekkür ederim

 4. Ercan Bey 11/02/2018 at 09:58 - Reply

  Bundan 2 seneye kadar 2 diyetisyenle calıstım fakat beylikdüzü ve Bahcesehir bölgesınde başarılı bir diyetisyen bulamadım Merve hanımı internetten arastırmam ve tavsiye ediyorum da gördüğüm yorumlar sayesınde baslamaya karar verdim.Diyetisyen Merve Kalelioğlu sayesınde 9kilo verdim ve vermeye devam ediyorum.En iyi yönü ,kacamaklariniz olsa bile azarlamaz ,gıcık etmeden ,sinirlerinizi bozmadan yol gösterir size rahatsız etmeyerek hatta motive ederek takip eder sizi ,hatta çok sıkı takip eder ama paylaşımlarda bulunarak ,hal hatır sorarak ve herzaman sıcacık gulumseyerek ;hayat ritminize ,tercih ve zorunluluklarımıza saygı duyar .Merve hanımı bu işte başarılı kılan bileşenlerden en önemli geleniişini severek yapıyor diğer hususta sağlıkta önem verdiğim kuruluşlardan Hacettepe Üniversitesinden mezun olması diyet danışmanlığı almam konusunda bana yardımcı oldu.

 5. Ali Bey 07/07/2018 at 09:52 - Reply

  Merhabalar Merve hanimi Beylikduzu bolgesinde bir arkadasim sayesinde tanistim.Merve hanimla 6.5 aylik bir beslenme programi konusunda ozel bir program aldim.Merve hanim konusunda cok basarili ve disiplinli bir diyetisyen.Merve hanimi benim tanistigim bolgemde 3 kisi daha Merve hanimin danisanlari ve onlarda sonuclarindan cok memmun. Eger saglikli beslenme konusunda profosoyenel bir hizmet alacaksaniz.Buranin adresi Bahcesehir Merve Dlyetlsyen hanimdir. Tesekkur Ederim

Yorum Yap